Hava Perdesi Nedir

Hava perdesi, insanların veya araçların erişimini sınırlamadan verimli bir şekilde iki farklı ortamı ayırmak için kapı üzerinde görünmez bir hava bariyeri yaratan, fan destekli bir cihazdır.

hava perdesi avantajları ve faydaları

Enerji tasarrufu sağlayan hava süzgeci, iç iklimi korurken ve insanların konforunu arttırırken ısıtma ve soğutma maliyetlerini% 80'e kadar azaltır.

Atmosferi zararlı böcek ve böceklerden, tozdan, havadan, kirlilikten, kokulardan, kokulardan arındırır ve cereyan ile soğuk veya sıcak hava girişini önler.

Bir hava perdesinin çalışması, tüm açıklıkları kapsayan yüksek hızlı bir hava jetine dayanır. Isıtılmış hava perdeleri, insanlar üzerinde hava perdesini geçtiklerinde hava jeti ile rahatlık sağlar ve girişteki sıcaklığın korunmasına yardımcı olur.

air curtains advantages and benefits

Hava Perdesi üretiminde Dizayn Klima olarak bizler çeyrek asırlık havalandırma teknolojisi ile sizlere hizmet etmekteyiz. Hava Perdesi üretiminde ilkemiz sadece kazanmak değil kazandırmak olmuştur. %100 yerli üretim olan Hava Perdesi ve Çeşitlerimiz en büyük farkı ve diğerlerinden ayıran en büyük özellik ne diye sorsanız Metal Aksamdır. Bizler yine Hava Perdesi üretiminde yılların tecrübesi ile Türkiye'de ilk Uzaktan Kumandalı Hava Perdesini ürettik. Daha sonraki yıllarda Hava Perdesi konusunda yapılan ARGE çalışmaları ile Döner Kapı Hava Perdesi ürettik. Dizayn Klima olarak bizler Hava Perdesi üretiminde Türkiye'de her zaman ilkleri yapmış bir firma olarak önce kalite ilkesinden asla ödün vermedik. 2020 Model Hava Perdesi, Wentway Kapı Üstü Hava Perdelerinde 2019 Fiyatları ile. Türkiye'nin Yerli Hava Perdesi Üreticisi Dizayn Klima üstün kalite ve üstün ısıtma performansı olan hava perdesi çeşitlerini 2020 senesinde de yerli üretime desteklemek amacı ile 2019 fiyatları ile satmaya devam edecektir. Bizleri 2020 model hava perdesine sahip olmak için hemen firmamızı arayın. Sizlere en iyi hizmeti en kalteli hizmeti uygun fiyatlarla vermek için burada olacağız. 2020 Model Hava Perdesi üretiminde konuşan Hava Perdesi Projemiz vardır. Hava Pardesi bulunduğunuz ortamın sıcaklığını, tükettiği enerji sarfiyatını size bildirecektir. Hava Perdesi, sesli komut alacak, siz açıl dediğinizde hava perdesi açılacaktır. Siz kapan dediğiniz de ise Hava Perdesi kapanacaktır. Dizayn Klima olarak bizler Türkiye'de ve Dünya'da ilk konuşan Hava Perdesini üretiyoruz.

Image

275 John St #404 Elm Street Hickory, NY 10038

(458) 445-4255